Kruszarka do lodu

Możliwość komentowania Kruszarka do lodu została wyłączona 47

Kruszarki do lodu

O ile wszelkiego rodzaju rozdrabniacze czy młynki są popularne i używane na co dzień, tak kruszarka do lodu (jako osobne urządzenie) w naszych domach nie jest zbyt często spotykana. Z pewnością ma na to wpływ ich cena (zaczynają się od około 300 złotych) i stosunkowo niskie zapotrzebowanie na typowo kruszony lód, który w warunkach domowych śmiało możemy zastąpić kostkami lodu – niezależnie od tego, czy będą kupione w sklepie, przygotowane samemu w foremkach, czy wypadające z kostkarki do lodu zamontowanej w naszej lodówce.

Kruszarka do lodu za to z pewnością sprawdza się we wszelakiej gastronomii, szczególnie w lokalach, gdzie przygotowywane są drinki, bo integralnym elementem wielu z nich jest właśnie pokruszony lód. Podobny profit uzyskają też wszelkie restauracje szybkiej obsługi, gdzie popularnym rozwiązaniem są „dolewki”.

Czy jest to więc produkt (dla domu) ekstrawagancki? Niejako można tak uznać, ale nie ma też co przesadzać – kruszarka do lodu po prostu jest dla kogoś, kto będzie wiedział jak ją wykorzystać i świadomie wie, że jej potrzebuje. Raczej nie będzie to idealny „prezent w ciemno”, ale dla koneserów przygotowywania drinków może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Kruszarki świetnie sprawdzają się też w cateringu, np. na imprezach plenerowych.

admin

View all contributions by admin

Similar articles