Ekspres Melitta Caffeo Solo

Możliwość komentowania Ekspres Melitta Caffeo Solo została wyłączona 17

Zmiany w kuchni

Remont kuchni to zawsze duży wydatek. Dlatego robimy go rzadko i zawsze z zamiarem cieszenia się kuchnią przez długie lata. Po jakimś czasie przychodzi jednak znudzenie, coś nam w naszej kuchni przestaje odpowiadać i mamy ochotę na zmiany, jakiś powiew świeżości. Jak to zrobić bez większych nakładów finansowych?
Czasami wystarczy nam jedno nowe urządzenie wyższej generacji niż to, które aktualnie posiadamy, abyśmy zaczęli odbierać naszą kuchnię jako coś nowego. Możemy na przykład kupić piekarnik parowy i zupełnie odmienić w ten sposób gotowanie, lub ekspres Melitta Caffeo Solo i wprowadzić do codziennej rutyny poranne picie kawy z niego. Zakup, który pociągnie za sobą zmianę zachowań, wprowadzi nutkę świeżości i być może zaspokoi nasze pragnienie zmiany.
Innym sposobem na zmianę jest zmiana dekoracji. Możemy zmieniać je w zależności od pory roku, tak by nigdy nam się nie znudziła. Możemy wymieniać podkładki na stół, ściereczki kuchenne, kubki eksponowane na półce. Możemy wprowadzić akcenty świąteczne przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą, na przykład ze światełek choinkowych czy kolorowych pisanek. Im bardziej przykuwające wzrok dodatki, tym lepiej. Taka zmiana dodatków sprawdza się zwłaszcza w kuchniach jasnych, w których fronty mebli oraz kolor ścian są w neutralnych barwach i stanowią idealne tło pod każdy rodzaj dekoracji.

admin

View all contributions by admin

Similar articles