Dzierżawa ekspresów do kawy

Możliwość komentowania Dzierżawa ekspresów do kawy została wyłączona 7

Dzierżawa profesjonalnego ekspresu do kawy to dobry pomysł, gdy kawiarnia dopiero startuje.

Gdy ktoś otwiera swój mały biznes w branży gastronomicznej, choćby to była niewielka kawiarnia, to koszty mogą go na początku przerastać. Tak jak wszędzie, trzeba po prostu sporo zainwestować, by później czerpać zyski. Drogie są na przykład profesjonalne maszyny, chociażby ekspresy do kawy, a wiedzieć trzeba, że kawa z takiego porządnego, profesjonalnego ekspresu smakuje zupełnie inaczej niż z ekspresu domowego. Tymczasem taki dobry ekspres może kosztować nawet kilka czy kilkanaście tysięcy.

Okazuje się, że wtedy dobrym rozwiązaniem będzie po prostu dzierżawa ekspresów do kawy. Będzie to opłacalne dla właściciela kawiarni, bo dopiero wtedy, gdy zacznie on osiągać większe zyski, może taki ekspres zakupić na własność. Tymczasem profesjonalne maszyny charakteryzują się wieloma pożądanymi cechami, które ułatwiają przygotowywanie tego pobudzającego napoju.

Chodzi np. o stałe podłączenie wody, dzięki czemu nie trzeba cały czas ręcznie napełniać zasobnika. Do tego dochodzi oczywiście młynek, który pozwoli używać najwyższego gatunku kawy ziarnistej zamiast sypanej i to z regulacją grubości frakcji. Chodzi o ekspresy ciśnieniowe, dlatego ich moc (wyrażana w barach) także jest dużo wyższa niż ekspresów domowych, co pozwoli wydobyć fenomenalny aromat.

admin

View all contributions by admin

Similar articles