Interlogistics
Jarosław Klonowski
ul. Osmańska 5
02-823, Warszawa
Tel: +48 22 855-55-78
Fax: +48 22 641-42-83


Transport Międzynarodowy


Niemcy, Francja (południe), Luksemburg, Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Portugalia

Biuro transportu:
tel.+48 22 855-09-04
fax.+48 22 643-58-53

Dyspozytorzy:
Krzysztof Dybowski +48 785900560
dybowski@514.pl


Tomasz Perowicz +48 698631674
intertrans@514.pl


Maciej Twardowski +48 785900557
transport@514.pl





Transport Międzynarodowy


Niemcy, Francja (północ), Belgia, Holandia, Włochy, Austria, Anglia

Biuro transportu:
tel.+48 22 855-55-78
fax.+48 22 643-45-24

Dyspozytorzy:
Piotr Bareja +48 515118920
info@514.pl


Adam Kaźmierczyk +48 609800040
adam@514.pl


Dariusz Rowiński +48 785900564
interlogistics@514.pl




Dyrektor operacyjny



Biuro dyrektora:
tel.+48 22 644-46-91
fax.+48 22 643-58-53

Grzegorz Graczyk
+48 606950875
graczyk@514.pl





Serwis


Kierownicy serwisu:

Artur Moskal +48 609802208
Arkadiusz Musiał +48 781140786




Dział techniczny



Kierownik działu technicznego:
Piotr Krzyżanowski
+48 785900567
krzyzanowski@514.pl





Magazyn



Kierownik magazynu:
Jacek Karczewski +48 785900574




Księgowość



Główna księgowa:
Ewa Glewicz
fax. +48 22 641-42-83
glewicz@514.pl